Kusursuz Kafe

Farkımız ?

Kusursuz Kafe ,  Düzce Kent Park içinde  2017 yılında hizmete girmiştir. Avrupa Birliği ile ortak yürütülen proje kapsamında inşa edilen Kusursuz Kafe , engelli gençlerimizin de hayata ortak olarak birey olma amacı ile yola çıkmıştır.

Şuan da Kusursuz Kafe bünyesinde bir bölümü tam zamanlı olmak kaydı ile 18 engelli gencimiz çalışmaktadır.

Kusursuz Kafe , sizlere aileniz ve çocuklarınız ile rahat vakit geçirebileceğiniz bir ortam sunmaktadır. Ayrıca doğum günü , toplantı ve çeşitli organizasyonlarınızı yapabilmeniz için idealdir .

Kusurusuz Kafe

Projesi

Yapılan  incelemede engellilerin özellikle yiyecek-içecek servisi ve ilgili alanlarda çalışabilir özellikte oldukları,yasal olarak işletmeler için engelli çalışan olarak istihdam edilebilecekleri,ayrıca işletme amacı açısından olumlu yönde katkı sağlayabilecekleri görüşleri ortaya çıkmıştır.

Kusursuz Kafe Projesi ” engelli personel ile hizmet veren bir işletme olarak kurulmuş , verilen eğitim ile  engellilerin  sosyalleşmesi , hayat entegre olarak bir ‘birey‘ olmalarını ve    hizmet , turizm gibi sektörler de belirli alanlarında çalışabilecek personel sağlama amacına hizmet vermektedir.

  1. Bedensel ve zihinsel engelli gençlerimizin alacakları eğitimlerle sonra ki hayatlarına yardımcı olacak bir iş becerisi kazanmalarını sağlama
  2. Bedensel ve zihinsel gencimizin sosyal, kültürel ve çalışma hayatı içinde etkin ve görünür birer aktör olmalarını sağlamak,gelir elde etmelerine yardımcı olma
  3. Engelli gençlerimize uygulanacak model ile onların da toplumun bir parçası olduğunu, gerekli eğitim verildiği takdirde engelli bireylerin de hayatı bir ucundan tutabileceklerini kamuoyuna gösterme
  4. Kurulan kafe ile sürekli iletişim ve etkileşim içinde olacak engelli ve engelsiz gençler arasında sosyal bağlar kurulmasını ve böylece toplumsal farkındalığın arttırılmasını sağlama amacı taşımaktadır.
” En büyük engel,engellenmektir “

Personellerimiz

Fotograflarla Kusursuz Kafe

Bizi Instagram'dan Takip Edin

Instagram

Adres

Kültür Mah. İstanbul Cad. No: 725 Kentpark içi

Merkez / Düzce

Telefon No

0(543) 698 00 81