DSC_04611
DSC_04511
DSC_04821
DSC_04901

Keşfet

Aydınpınar Şelalesi

Düzce Merkez Aydınpınar köyü sınırları içerisinde bulunan Aydınpınar Şelaleleri, şehir merkezine 10 km mesafededir. Güzeldere ve Samandere Şelaleleri arasında ve yol güzergahı üzerinde bulunan şelale, arka arkaya dökülen 5 ayrı şelale kümesinden oluşmaktadır.

Aydınpınar Şelaleleri Düzce’nin önemli yürüyüş parkurlarından birine sahiptir. Sağlıklı her insanın yürüyebileceği orta zorluk ve orta zorluğu aşan parkurları vardır. Gürgen, meşe, kestane gibi karışık yapraklı orman ağaçları arasında trekking, foto-safari, çadır kampı yapabilirsiniz. Özellikle mayıs ayında dağ çileği, ağustos ve eylül aylarında böğürtlenlerle renklenen vadi, tamamen Düzce’ye hakim bir konumdadır.

Türkiye’nin bilindik şelaleleri arasında yer alan ve parkur boyunca 5 farklı şelaleyi tabiatında barındıran, en büyük şelalesinin oluşturduğu dev kazanında yüzme keyfini yaşayabileceğiniz mükemmel bir çağlayan Aydınpınar Şelalesi.

Bize Katılın

Tesisimiz Hakkında
DSC_05391

Aydınpınar Tesisleri

Aydınpınar Şelale’sini de içinde yer aldığı milli parka kuruluan Aydınpınar Tesisleri , konuklarına leziz tatları , doğa ile buluşturuyoruz. Tesisimiz , misafirlerimize ; zengin çeşitli ve leziz  kahvaltısı  ve özel olarak hazırlanmış ana yemek menüsü sunmakla bereber siz misfirlerimize mangal ve piknik yapma imkanını da sunuyoruz.

 

‘Halk için Belediyecilik’ sloganı ile çıktığımız bu yolda en büyük amacımız ,  sunduğumuz tüm hizmetleri kar amacı gütmeden , halkımız için en uygun fiyatlar ile en kaliteli hizmeti sunmaktır.

 

Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Foto Galeri

Adres

Yılankaya Mah. Kızılpınar Mevkii Aydınpınar Şelalesi

Aydınpınar / Düzce